Finał

Dzisiaj chłopcy grają turniej. Przyjeżdżają też drużyny z miasta. Jest sześć drużyn. Przychodzę akurat tuż przed końcem. Za chwilę będą grać mecz finałowy. Nasza szkoła ma czerwone koszulki. Grają dobrze. Walczą do końca.
Po 10 minutach remisują 6:6. Dogrywka. Na szczęście nasi zdobywają ostatni punkt. Victoria! 7:6. Puchar dla naszej szkoły. Na sali gimnastycznej rozlegają się brawa. Gratulacje dla nich. Podchodzimy i przybijamy piątki. Brawo!

Jestem z nich naprawdę dumny. Czuję się jakbym był ich trenerem. Bardzo się z nich cieszę!

Estoy muy orgulloso de ellos. Siento que soy su entrenador. ¡Estoy muy feliz con ellos!

One comment

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s